استانداراد  قفسه فروشگاهی و مشخصات فنی آنها

قفسه فروشگاهی هایپری طرح ترک

قفسه فروشگاهی هایپری طرح ترک جایگاهی برای چیدن کالاهای مورد نظر فروشگاهی است . قفسه فروشگاهی در حقیقت مانند  شریانات حیاتی  برای  یک فروشگاه است .

 قفسه فروشگاهی در واقعا غیر از اینکه محل نمایش برای کالا و محصولات است، باعث ایجاد نظم و ایجاد راهرو و تعیین کننده مسیر و لاین های میان قفسه ها در فروشگاه می باشد.

درحقیقت شما می توانید با کمک قفسه های فروشگاهی چیدمان فروشگاه خود را طوری طراحی کنید که مشتریان را وارد راهروها کنید که جز محصولات خاص و مورد علاقه شما جهت فروش بیشتر است . در واقع این جز سیاست کاری شماست که با کمک قفسه های فروشگاهی می توانید آن را انجام دهید و فضایی مشتری پسند ایجاد کنید .

 شما دوست گرامی بایدبا یک چینش مناسب  در بین قفسه های فروشگاهی مشتریان را راهنمایی کنید تا بتواند از تمام قفسه ها دیدن کنند برای داشتن یک چینش صحیح بین قفسه های فروشگاهی می توانید از کارشناسان شرکت تک قفسه استفاده کنید.

 درصورتی که به مشاوران رایگان جهت  چیدمان و انتخاب انواع  قفسه های فروشگاهی نیاز دارید لطفا از طریق چت آنلاین و یا فرم تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید .

استاندارد قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی علاوه بر داشتن طرحی زیبا و مدرن می بایست دارای ابعاد و استانداردهای مناسب هم باشد .

 برای مثال از نظر ارتفاع باید یا میانگین قد مشتریان تناسب داشته باشد. و به قولی  دیگری ارتفاع قد قفسه های فروشگاهی به گونه ای باشد که اجناس چیده شده روی آن معلوم باشد.