همانطورکه گفتیم هر کاری متناسب با نیاز خود .نیازمند تجهیزات با ابزاری می باشد برای مثال کسی که دارای فروشگاه است وشغل او فروشگاه داری است هم نیازمند تجهیزات خاص خود است که به آن تجهیزات فروشگاهی میگویند.

 نکته مهم در خریدن هر تجهیزاتی  خصوصا تجهیزات فروشگاهی بعداز قیمت مناسب داشتن کیفیت بالاو مقاومت است چراکه در تجهیزات فروشگاهی به دلیل اینکه اکثرا تجهیزات  مانند قفسه های فروشگاهی باید سنگینی و حجم باری را تحمل کنند  استقامت و تحمل بار حرف اول را میزند حال اگر قفسه فروشگاهی یا  حتی قفسه انباری مورد نظر که باید وزن کالایی را تحمل کند قادر به نگهداری کالای مورد نظر به مدت طولانی نبود قطعا آن تجهیزات فروشگاهی یا آن قفسه فروشگاهی. یا قفسه انباری مورد نظر دارای کیفیت مناسب نیست.

 نکته مهم دیگر در خریدن تجهیزات فروشگاهی مدروز بودن طرح و مدل تجهیزات فروشگاهی است زیرا این جدید بودن شکل وطرح تجهیزات فروشگاهی در میزان خرید مشتری و ایجاد انگیزه او اثربخش است واین نکته ای است که در روانشناسی خرید. ثایت شده است چراکه اکثرا مردم تمایل دارند از مراکز خرید مدرن وجدید خرید کنند پس این نکته را درخرید تجهیزات فروشگاهی خود منظور کنید

نکته بعدی که بایددر تهیه تجهیزات فروشگاهی خود در نظربگیرید رنگ تجهیزات فروشگاهی مورد نظر است برای مثال شما باید زمانیکه قفسه فروشگاهی جدید خود را سفارش میدهید به رنگ بقیه تجهیزات فروشگاهی خود توجه کنید حتی هنگام خرید تجهیزات فروشگاهی خود باید به رنگ سرامیک یا کفپوش مغازه توجه کنید حتی باید هنگام تهیه  تجهیزات فروشگاهی خود باید باتوجه به رنگ دیوارهای فروشگاه و رنگ سقف سفارش دهید.

رنگ تچهیزات فروشگاهی یا بهتر همرنگ یا مکمل هم باشند. اما دراین نکته بازم  رد پای علم روانشناسی باز میشود که میگویید بهتر است برای قسمتی از فروشگاه خود که مربوط به پوشاک و البسه کودکان است از رنگهای شاد و کودکانه استفاده کنید برای مثال دخترانه صورتی و پسرانه آبی آسمانی  این شیوه حتی میتواند کودکان هم برای خرید اسبا ب بازی تحریک کنند.

تجهیزات فروشگاهی دارای انواع مختلف است که شامل انواع قفسه های فروشگاهی. قفسه های جدید فروشگاهی . میز چک اوت. کالسکه یا چرخ خرید فروشگاهی. سبد خرید فروشگاهی است البته در مورد قفسه باید بگوییم  2 نوع قفسه داریم :

غیر از قفسه فروشگاهی یا قفسه جدید فروشگاهی  قفسه ا نباری یا قفسه پیچ وومهره ای  یا قفسه انباری راک هم داریم که البته قفسه انباری همانطورکه از اسمش معلوم است در انبار استفاده میشود  نکته مهم در قفسه انباری استقامت ورق های آهن است تا ظاهر آن . قفسه های انباری را هرجا که نیاز به اندوختن کالا باشد میتوان نگه داشت حتی در انبار فروشگاه ها . رستورا نها وغیره

همانطورکه در مطالب بالا گفتیم در تهیه تجهیزات فرو شگاهی باید نکات ریز ودرشت رادرنظر گرفت  قصد ما در این مطلب اهمیت تجهیزات فروشگاهی بود در مطالب آینده راجب انواع تجهیزات فروشگاهی و مدل های تجهیزات فروگاهی بیشتر باشما عزیزان مطلب به اشتراک می گذاریم.

*** شرکت تک قفسه با سابقه ای بیش از ده سال در زمینه تجهیزات فروشگاهی  آمادگی هرگونه همکاری با فروشگاه های رفاه مارکت و  و تمام شما مشتریان گرانقدررا داراست. شرکت تک قفسه مفتخر است که که در تهیه تجهیزات فروشگاهی خود مانند انواع قفسه های فروشگاهی. قفسه جدید فروشگاهی. میز چک اوت . چرخ خرید فروشگاهی. قفسه انباری. قفسه انباری راک . قفسه پیچ ومهره ای. انواع یخچال های فروشگاهی از بهترین کیفیت در تهیه ورق های آهن با دوام و باضخامت و بهترین رنگ  استفاده می کند ودارای. کادری مجرب و متخصصان و نصابان مجرب و با اخلاق برخوردار است***

********************************  اعتماد دیروز شما . اعتبار امروز ماست***********************************