وجود قفسه درخیلی از مشاغل امروزی نیاز است قفسه می توانند باعث ایجاد نظم و استفاده بهینه از فضای  کمتربشود.قفسه می تواننددر ساز مان ونظم دادن  فروشگاه ها. سوپرمارکتها...... نقش داشته باشد .

قفسه را می توان به شرط قفسه بندی درست واصولی بی خطر استفاده کرد قفسه بندی  درست واصولی می تواند حتی باعث ایمنی کارشود روی همین حساب افرادی تحت عنوان  نصاب هستند که کارشان نصب قفسه و البته قفسه بندی است.

تصور کنید مثلا در فروشگاهی  که مساحت   کوچک است. و شما برای فروشگاه تان تعدادی قفسه جدید فروشگاهی خریده اید  و خود نیز قصد دارد که قفسه های جدید فروشگاهی خود رانیز نصب کنید  به طور یقین شماتمام چم خم واصول و یا مقررات نصب درست  قفسه و قفسه بندی را نمیدانید وفقط شکل ظاهر نصب را باکمی وسواس رعایت میکنید .از طرفی ممکن است بارعایت نکردن تحمل بار قفسه ها به اجناس خود نیز اسیب بزند و باعث ریزش قفسه ها شوید. که درکنار اسیب مالی میتواند خسارت جانی هم داشته باشد.

نصب قفسه دارای نکاتی مهم و ریز است که افراد ناوارد نمیدانند که دانستن این نکات  ایمنی چقدر حیاتی  است البته رعایت  این نکات درتمام قفسه ها مانند= قفسه های جدید فروشگاهی . قفسه انباری. قفسه انباری راک.  قفسه پیچ ومهره ای . قفسه مشبک. قفسه  فروشگاهی. و صد البته در قفسه بندی باتوجه به نوع قفسه ضرروی است.

پس توصیه ما به شما عزیزان جهت نصب هرنوع قفسه و قفسه بندی انها مراجعه به نصاب و کارشناسان این امر است.

گاهی مشاهده میکنید که افراد باتوجه به اسم قفسه گمان میکنند که خود نیز میتوانند نصب قفسه را انجام دهند برای مثال قفسه پیچ و مهره ای که هانطور که از اسم ان معلوم استد متشکل شده از پیچ ومهره های فراروان که خریدار با شنیدن اسم قفسه پیچ ومهره ای به  این خیال که خود نیز میتواند پیچ ومهره  قفسه پیچ ومهره ای رانصب  کنند اقدام به نصب میکنند درصورتی که حتی برای نصب قفسه پیچ ومهره ای هم نیاز به نصاب داردو اینکه قفسه پیچ ومهره ای جز قفسه های انباری است و از قفسه پیچ ومهره ای بیشتر درانبار ها استفاده میکنند.

حال کمی در باره قفسه انباری حرف بزنیم قفسه  انباری یکی از پر اطرفدارترین قفسه های انباری است که البته با توجه به اسم ان یعنی قفسه انباری درانبار ی استفاده میشود از قفسه   انباری گاهی غیر از انبار در بایگانی پرونده ها  و بایگانی کتاب هم استفاده میشود.قفسه انباری نیز به دلیل نصب اسان مشتریهای بیشماری دارد. قفسه انباری را میتوان به جرات از قدیمی ترین قفسه ها نام برد. اما کاربرد اصلی و خواستگاه  قفسه انباری بیشتر در انبار است. دلیل استفاده قفسه انباری در انبار. ضدزنگ بودن قفسه های انباری است. قفسه انباری دارای استقامت است همچنین قفسه انباری به دلیال گالوانیزه بودنش نیز میتوانند در فضای مرطوب و نم دار دوام بیاورد علت خرید قفسه های انباری هم همین ویژگیهای بارزان است .

شرکت تک قفسه با سابقه بیش از ده سال مفتخر است که پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز در زمینه تجهیزات فروشگاهی مانند قفسه فروشگاهی. قفسه جدیدفروشگاهی. قفسه انباری. قفسه پیچ ومهره ای. قفسه انباری راک. چرخ خرید فروشگاهی. میز چک اوت و غیره است