مشهد، شهر رضا، شهر فردوسی، شهر گوهرشاد ، شهر تاریخ و اصالت ، میزبانی خونگرم و مهمان‌نواز است. این شهر هر لحظه درش به روی تازه ازراه‌رسیدگانش با رویی گشوده باز است و چون مادری که کودکانش را با عشق در آغوش می‌کشد، زائرانش را به برمی‌گیرد.

 

مشهد، سرزمینی است که هر دلی را به بوی حرم مرد عترت و طهارت هوایی می‌کند و حال و هوای دیگری را به جان می‌پاشد. این شهر معنوی علاوه بر دریای پرجذبه و افسونگر بارگاه طلایی و ضریح پرتلالو و ضامن وارث غریب، جاذبه‌های بسیار دیگری را نیز در دل خود به برگرفته است. به مشهد که سفر کردید، جاذبه‌های رنگارنگ دیگری نیز می‌تواند شما را به میزبانی خود مسرور کند. 
v

 
مشهد و کوهسنگی‌اش، مشهد و طرقبه‌اش، مشهد و چالیدره، پارک طبیعی هفت حوض، شاندیز، پارک وکیل‌آباد، غار مغان، بند گلستان، باغ ملی و ده‌ها جاذبۀ ملون خوش نقش و نگار دیگر که هر چشمی را نوازش می‌دهد و هوس هر ذائقه‌ای را پر می‌کند. برای رسیدن به این پایتخت معنوی، با تور مشهد که به شکل‌های مختلفی چون تور ارزان مشهد ، تور لحظه آخری مشهد، تور هوایی مشهد و تور زمینی مشهد ، می‌توانید راهی این خاک دامنگیر شوید و سفری لذت‌بخش و پرآرامش را غوطه‌ور در فضایی عرفانی تجربه کنید. 
 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
شماره تماس:54929-021
سایت : www.maneliparvaz.com