به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در گزارشی نوشت: «هو جی» سرمربی تیم چین همچنین اذعان کرده که شاگردانش پیشرفت کرده اند.
وی گفت: هر بازی بهتر و بهتر می شویم و بازیکنانم احساس دلگرمی می کنند.
وی در مورد تیم ملی ایران، حریف خود در مرحله یک چهارم نهایی گفت: ایران بهترین تیم آسیا و قهرمان دوره پیش است. بازی مقابل آنها برای ما افتخار است و معتقدیم بازی خوبی برای شاگردانم خواهد بود.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش دیگری از گزارش خود آورده است: ایران مدافع عنوان قهرمانی با 2 برد بزرگ، صعود آسانی به یک مرحله چهارم نهایی داشت. اما شهرزاد مظفر سرمربی این تیم نسبت به چالش چین در دیدار یک چهارم نهایی محتاط است.
14 گل ایران برابر ترکمنستان و 9 گل برابر ازبکستان قدرت برجسته تیم ایران را نشان داد. اما مظفر تحت تاثیر عملکرد حریف چینی قرار گرفته است.
دو تیم یک ماه پیش در تهران 2 بازی دوستانه انجام دادند. ایران بازی اول را با نتیجه 6 بر یک برد، اما بازی دوم به تساوی 3 بر 3 انجامید که تیم میزبان در ضربات پنالتی به برتری رسید.
مظفر گفت: با توجه به این دو بازی دوستانه، می توان پیشرفت چین را از زمان بازیهای داخل سالن آسیا در سال 2017 مشاهده کرد.
وی گفت: فکر می کنم چین قدرت جدیدی در فوتسال آسیاست. چین تیم بسیار خوب با بازیکنان قدرتمند و ماهر است. باید در مورد بازی مقابل چین هوشیار باشیم.
گزارش ادامه می دهد: سرمربی 47 ساله تیم ایران هیچ نگرانی در مورد مصدومیت بازیکنان خود ندارد، اما به شاگردانش در مورد اهمیت مرحله حذفی هشدار داد.
وی گفت: در مرحله حذفی هر بازی حکم فینال را دارد و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم.
چین با وجود شکست مقابل ژاپن در مرحله گروهی در این رقابتها عملکرد تحسین برانگیزی داشته است. «هو جی» بازی امروز را چالش بزرگ مقابل یک تیم بسیار خوب دانست و گفت که باید محتاط باشیم.
امروز در مرحله یک چهارم نهایی فوتسال جام ملت های آسیا 2018، چهار دیدار به شرح زیر برگزار می شود:
ایران - چین
ژاپن- ازبکستان
ویتنام - اندونزی
تایلند - چین تایپه
دومین دوره رقابتهای فوتسال جام ملت های آسیا به میزبانی تایلند در حال برگزاری است. تیم ایران در دوره گذشته که در سال 2015 برگزار شد، فاتح این مسابقات شد.
ورزشی**1584**1597

انتهای پیام /*