به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، نوید محمودی در آیین افتتاحیه فیلم سینمایی «رفتن» که در پردیس باغ کتاب با حضور کارگردان و عوامل فیلم برگزار شد، اظهار داشت: فیلم ما در بخش هنر و تجربه اکران شده است اما اینکه بعضی فیلم ها نام های متفاوتی مثل هنر و تجربه پیدا می کنند به نظرم دقیق نیست چرا که معتقدم فیلم ها با هم تفاوتی ندارند.
وی افزود: به خاطر نوع زندگی و سختی هایی که مردم دارند شاید بیشتر فیلم های کمدی نگاه کنند اما من معتقدم نگاه جدی به فیلم ها لازم است.
کارگردان فیلم سینمایی «رفتن» در ادامه این مراسم از عوامل فیلم خود برای حضور در روی سن دعوت کرد و گفت: فیلم رفتن بعد از ساخته شدن در جشنواره بوسان جایزه بهترین کارگردانی و بعد از آن در جشنواره مراکش جایزه بهترین بازیگری و در لبنان، استرالیا و سوئد روسیه جایزه بهترین فیلم را گرفت. درواقع در همه جای دنیا دیده شده است و امیدوارم در ایران هم به خوبی دیده شود.
محمودی با بیان اینکه رفتن نماینده افغانستان در اسکار بود، گفت: این فیلم را بسیار دوست دارم و جای تمام عواملی که برای ساخت فیلم زحمت کشیدند و امروز به دلایلی در کنار ما نیستند را خالی می کنیم.
در ادامه این مراسم عوامل فیلم روی سن حاضر شده و دقایقی درباره تجربه بازی در فیلم رفتن و همکاری با نوید محمودی گفتند.
به گزارش ایرنا، در این مراسم هنرمندان چون منوچهر شاهسواری، فرشته طائرپور، رویا تیموریان، مسعود رایگان، وحید موسائیان، سهیل بیرقی، رویا جاوید، سمیرا برادری، محمدرضا غفاری، سامان احتشامی، محسن خانجهانی، محمدرضا مقدسیان، مازیار فکری ارشاد، کاظم راست گفتار، بهرنگ دزفولی زاده، نیلوفر محمودی، عباس یاری، نگار مقدم، کوهیار کلاری و فریبا کوثری حضور داشتند.
فراهنگ**9246**1440

انتهای پیام /*