جالب است بدانید نیکل حتی در ذرات شهاب سنگها هم وجود دارد که بخودی خود یکی از رسانه های برقی محسوب میشود. و جز دسته  اهن الات و کبالت محسوب میشود و الیاژهایی که دارد از نظر ارزش مالی قیمت گرانی دارد. واز ان استفاده ای بیشماری در طبیعت میشود.

همچنین برای تهیه فولادهای ضدزنگ وبقیه الیاژهای ضدزنگ و ساییدگی و خوردگی مانند اینوار و مانل استفاده میشودحتی برای ساختن برخی از مصالح ساختمانی مانند لوله ها از این عنصر استفاده میشود.

خالی از لطف نیست که بدانید برای رنگی و سبزکردن شیشه ها هم از این الیاژاستفاه  میشود.

نکته مهمتر اینکه سالهاست که در صنعت قفسه سازی جهان و منجمله ایران اعم از= قفسه های فروشکاهی. قفسه جدید فروشگاهی خصوصا قفسه انباری. قفسه راک از این  عنصر استفاده میکنند که باعث طولانی شدن عمر قفسه ها میشود .نیکل در ترکیب با کرم ایده مناسب تری برای صنعت قفسه سازی میباشد اما نیکل مانع از خوردگی و زنگ زدن است. به خاطر همین ویژگیهاست که در صنعت قفسه سازی از نیکل . یا ترکیب کرم ونیکل استفاده فراوانی میشود و طرفدارلان خاص خود را دارد.

 *** شرکت تک قفسه با داشتنن سابقه  کاری بیش از ده سال افتخار همکاری در خیلی از پروژهای  نامی و بزرگ  را دارد و خدماتی نظیر =انواع قفسه های فروشگاهی. قفسه جدید فروشگاهی. قفسه انباری. قفسه پیچ ومهره ای. قفسه راک. میز چک اوت. چرخ خرید فروشگاهی و سبد خرید فروشگاهی با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیزمیگذارد***

///////////////////////////////////////تک قفسه دارای کادری مجرب.وبا اخلاق اماده خدمات رسانی به شما عزیزان  است//////////////////////////////////////